Радио Милева

(ФОТО) Бритни Спирс ослабе и помисли дека одлично изгледа во најтесниот фустан ама направи катастрофа невидена

(ФОТО) Бритни Спирс ослабе и помисли дека одлично изгледа во најтесниот фустан ама направи катастрофа невидена

Американската пејачка и некогашна голема музичка ѕвезда напорно работеше на себе за повторно да му се врати на јавниот живот и сцената.

И во тоа навистина успеа. Ги намали килограмите, се посвети на активно вежбање и здрав живот.

Но, според тоа како изгледаше на една свеченост неодамна, изгледа помисли дека може да изгледа одлично во најмалиот број на фустан.

Таа облече минијатурно сребрено фустанче кое беше целосно прилепено на неа, а во него изгледаше како да и е непријатно дури и да се помрдне.

Нема сомнеж дека ова е големата модна катастрофа на Бритни Спирс во денешно време.

Останати вести од Радио Милева