Радио Милева

(ФОТО) Бремената Сани го покажа голото стомаче, а сопругот не можеше да издржи, па го направи ова!

(ФОТО) Бремената Сани го покажа голото стомаче, а сопругот не можеше да издржи, па го направи ова!

Фолкерката Сања Сани Гроздановска и нејзиниот сопруг го очекуваат своето прво дете. Сани ситно брои до породувањето, а очигледно веќе ја стартуваше и паузата од настапи.

Во исчекување на бебето, Сани реши да го покаже трудничкото стомаче, а нејзиниот сопруг Мартин, не можеше да издржи па силно го прегрна.

Сања воедно го откри и полот на бебето, па јавно објави дека тие очекуваат девојче.

Останати вести од Радио Милева