Радио Милева

(ФОТО) Божана е новата девојка на Аца Лукас: Таа е Плејбој зајачица, а ова се нејзините голи фотографии!

(ФОТО) Божана е новата девојка на Аца Лукас: Таа е Плејбој зајачица, а ова се нејзините голи фотографии!

Како што пишува српски „Блиц“, Аца Лукас од неодамна е во љубовна романса со Плејбој зајачицата Божана Вујиновиќ, која во 2016 година беше претепана на улица.

Божана и Аца се запознале преку заеднички пријатели, а една вечер се видени во еден белградски ресторан, каде разменувале нежности пред присутните.

Потсетуваме, Божана своевремено се соблече гола за насловната на „Плејбој“ магазинот и е една од многуте зајачици.

Божана е 24 години помлада од Лукас, а тој зад себе има два брака од кој едниот го заврши пред неколку месеци со Соња Вуксановиќ .

Останати вести од Радио Милева