Радио Милева

(ФОТО) Беа мали и невпечатливи, а сега… Водителката на ТЛЗП ги зголеми градите!

(ФОТО) Беа мали и невпечатливи, а сега… Водителката на ТЛЗП ги зголеми градите!

Нина Сеничар ги покрена гласините дека посетила естетски хирург за да ги зголеми градите.

Имено, Нина на својот Инстаграм сподели фотографија на која градите изгледаат значително поголеми.

Манекенката и водителка не се огласи по ваквите шпекулации дека вградила силикони, а нејзината фотографија за само неколку часа собра повеќе од седум илјади лајкови и голем број комплименти.

За споредба , погледнете ја постарата фотографија од Нина и споредете ја со новата.

Останати вести од Радио Милева