Радио Милева

(ФОТО) Бану од „Карасевда“ е мачка ипол во приватноста!

(ФОТО) Бану од „Карасевда“ е мачка ипол во приватноста!

Во турската серија „Карасевда“ направен е кастинг од вистински убавици. Покрај Нихан,Зејнеп и Асу, од помладите се издвојува и аткрактивната Бану.

Таа игра улога на љубовницата на Емир Корџуоглу која иако е вљубена во него, не успева да го придобие.

Инаку, ова е втора улога на шармантната Чагла Демир, која иманку про професија е манекенка, а не актерка.

A post shared by Çağla Demir (@demircaglaa) on

Во турските серии се повеќе модели добиваат актерски ангажмани, а една од нив е токму оваа сексапилна девојка.

Погледнете дел од нејзините приватни фотографии:

Останати вести од Радио Милева