Радио Милева
цела на мама...

(ФОТО) Атрибути за машала: Ќерката на Хелена Роза пожешка од сонцето на плажа во Будва!

(ФОТО) Атрибути за машала: Ќерката на Хелена Роза пожешка од сонцето на плажа во Будва!

Хелена Роза заедно со саканиот Игор, синчето Тиан, ќерката Кјара и нејзиното момче,  се преселија од родната Македонија на Нов Зеланд каде живеат веќе неколку години.

Убавата наследничка на Хелена, ќерката Краја, периодов пак реши да го искористи за еден поинаков одмор – со уживање на плажа во преубавата Будва.

Празните песочни плажи и есенските сончеви зраци можеби не беа толку силни како во екот на летната сезона, но Кјара се одлучи за една поинаква авантура на море на која во овој период речиси никој не ја практикува.

Се соблече со секси бикини, па ги покажа бујните атрибути и потврди дека не само телесните предиспозиции, туку и смислата за провокација ја наследила од мама.

Лето , ако можеш стигни ме“ – напишала Кјара во описот на една од фотографиите каде позира со фокус во нејзиниот најсилен атрибут.

Париз, Грција, Будва, па  повторно кон Нов Зеланд, Кјара освен со куфер полн љубов, ќе се врати дома со несекојдневни искуства за кои ќе има што да им раскажува на тамошните пријатели.

 

 

Останати вести од Радио Милева