Радио Милева

(ФОТО) Анџелина Џоли се прошета на пазар со децата, а еден детаљ на сите им „падна во очи“

(ФОТО) Анџелина Џоли се прошета на пазар со децата, а еден детаљ на сите им „падна во очи“

Ако домашните јавни личности можете да ги видите низ град, со холивудските ѕвезди тоа е редок случај.

Спротивно на ова беше појавувањето на Анџелина Џоли на пазар во Калифорнија, а друштво и правеа децата.

Иако пазареше на пазар, Џоли покажа дека и тамо е модна икона, а колку беше расположена јасно покажува нејзината широка насмевка.

Инаку, детаљот што на сите им „падна во очи“ е тоа што актерката не се храни со треви, како што се пишуваше, туку во рацете носи кифла и кока-кола.

Во вакво издание малкумина ја препознаа под црната шапка која, веројатно поради тоа што никој не би ја очекувал на тоа место.

Останати вести од Радио Милева