Радио Милева

(ФОТО) Анастасија Ражнатовиќ ја почна бикини сезоната – го распосла сексапилот под сончевиот зрак!

(ФОТО) Анастасија Ражнатовиќ ја почна бикини сезоната – го распосла сексапилот под сончевиот зрак!

Ќерката на српската пејачка Цеца Ражнатовиќ не можеше да го дочека летото, па среде пролет се соблече во бикини и се оптегна под сонцето да собере витамин Д.

Нејзе не и треба многу потење во теретана за да го открие рамниот стомак и витките нозе.

Секако ова не е првпат следбениците на Инстаграм да ја видат во бикини, но како за сефте годинава за само неколку часа Анастасија собра преку десет илјади лајкови.

nothing feels better ☀

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

Останати вести од Радио Милева