Радио Милева

Фатени: Погледнете како изгледаат сопругот и бебето на Сања Кужет!

Фатени: Погледнете како изгледаат сопругот и бебето на Сања Кужет!

Водителката Сања Кужет не сака да го експонира својот избраник и децата. Згодната презентерка во „Ѕвездите на Гранд“ неодамна се породи, но сепак многу брзо се врати на работа.

Српските папараци ја фатија заедно со сопругот и бебето, а еве како тие изгледаат.

Останати вести од Радио Милева