Радио Милева

Фатално привлечна го „истури“ сексапилот во автомобилот: Љупка Митрова речиси гола во кола!

Фатално привлечна го „истури“ сексапилот во автомобилот: Љупка Митрова речиси гола во кола!

Љупка Митрова од тотален анонимус за пошироката јавност преку ноќ стана најпознатата струмичанка. Најпрвин јавноста ја запозна како модна блогерка, потоа како секси мама – фотомодел, за неодамна да се дознае дека разголената струмичанка всушност му е кумашинка на премиерот Зоран Заев…

И таман го пофалија дека има секси кумашинка… толку беше! На кумот изгледа попусто му изгоре кесето, зашто на кумашинот му избега невестата… и тоа за никој друг, туку за најпознатиот „сват“ во „Големиот брат“. За последниот победник од регионалното реално шоу, згодниот кумановец Дарко Спејко!

И тука „кумашинката“ целосно се „отвори“! Социјалните мрежи ги преплавија нејзините провокативни фотографии во различни пози, кои едни ги шокираат, други ги оставаат со  подзината уста,  ама сите заедно не пропуштаат да ги разгледаат и темелно да ги проанализираат, па и прокоментираат!

Епа Љупка има нова тура од последната авантура… Нова тура фотографии секако, на кои одново има што да понуди и покаже! Така, деновиве на нејзините профили на социјалните мрежи сексапилната струмичанка осамна на една фотографија речиси гола во кола! Добро, не баш сосема, ама креацијата што ја има на себе повеќе открива, отколку што покрива! За кожно-крзнената комбинација да ја презентира во целост, Љупка се сликаше и покрај автомобилот… за да го покаже сексапилот… до крај!

Шлицот до колкови со панорама на бутините, е само потврда дека љубовта не ги брои годините! Фатално привлечна, го остави другарот на „големиот сват“ и падна во прегратките на победникот од „Големиот брат“!

Збогум куме, кумо и старејко, од сега сум Љупка – Спејко!

‘ i fell for the way you touched me without using your hand … ‘ @spejko ❤️

A post shared by Ljupka Mitrova (@ljupka_mitrova) on

Останати вести од Радио Милева