Радио Милева
ќе „шекнете“ по ќерката, се' додека не ја видите мајката...

Фатална русокоса влегува во „Задруга 5“: На Наталија и нуделе „цело богатсво“ да го заведе и тајно снима Новак Ѓоковиќ (ФОТО)

Фатална русокоса влегува во „Задруга 5“: На Наталија и нуделе „цело богатсво“ да го заведе и тајно снима Новак Ѓоковиќ (ФОТО)

Наталија Шчекиќ крена голема медиумска прашина уште пред да влезе во петтата сезона на реалното шоу „Задруга“.

Таа откри дека наводно и било понудено „вистинско богатство“ за да го заведе и тајно сними тенисерот број еден Новак Ѓоковиќ.

Наталија, исто така ја следат приказни дека финансиите наводно и ги обезбедува добростоечки спонзор, што таа е, во интервјуто дадено по снимањето на прилогот што ќе се емитува пред нејзиното заминување во имотот во Шимановци, нагласува дека таа всушност ги позајмува сите скапи работи што ги носи од нејзината мајка.

„Имам 20 години и сум роден во Ниш, но живеам во Белград од петгодишна возраст, сите мислат дека сум модел, но јас сум медицинска сестра. Сакам предизвици, затоа влегувам“ – вели Наталија.

Покрај неа и нејзината мајка, која има завиден број следбеници на Инстаграм, привлекува големо внимание на социјалните мрежи, а под споделените фотографии најчесто е можат да се прочитаат коментари од типот: „Дали сте мајка и ќерка или  сте сестри“?

Според ова, не е исклучено ако и мајката на Наталија добие покана во тек на новата сезона да влета како учесник во најгледаното ријалити во регионот,  „Задруга“.

Фото:Инстаграм принтскрин/natalijaa55

Останати вести од Радио Милева