Радио Милева

Фановите во шок: Откако Слоба призна дека ја сака Киа, заврши со Луна во бањата!

Фановите во шок: Откако Слоба призна дека ја сака Киа, заврши со Луна во бањата!

Во последните неколку дена, Слоба Радовановиќ неколку пати призна дека се уште ја сака сопругата Киа Коцкар, дури детално разговараа за заедничкиот живот по „Задруга“.

Меѓутоа, во емисијата на “Амиџи шоу“, Слоба не отрки детлано за што разговарал со Киа, но отрки дека и кажал дека ја сака. По оваа признание и синоќишната забава тој се смири со љубовницата Луна Џогани.

Тој отиде кај Луна и кажа дека ја сака и не може да живее без неа, дека не сака ништо да има со Киа. По тоа уживаа на забавата заедно, а во раните утрински часови завршија во бањата.

Фановите кои го следат Слоба се шокирани од неговото однесување бидејќи пред тоа призна дека ја сака Киа, а сега заврши со Луна.

За потсетување, во последната емисија на „Амиџи шоу“, Слоба призна дека не се смирил со Киа, но дека планира да даде шанса на својот брак.

Останати вести од Радио Милева