Радио Милева

Фановите подзинаа кога видоа што облече Северина среде јуни (фото)

Фановите подзинаа кога видоа што облече Северина среде јуни (фото)

Пејачката Северина Којиќ  секогаш ги импресионирала своите фанови со својот изглед и имиџ, а овој пат таа ги изненади сите со комбинацијата која ја облече.

Имено, пејачката облече необична комбинација која според многумина е зачудувачка за овој период од годината.

Станува збор за џемпер во розова боја, а во иста комбинација стави и розови очила за сонце.

Но она што сите го забележаа се русите прамени кои се нов детаљ на нејзината коса, погледнете.

Останати вести од Радио Милева