Радио Милева
уплашена...

Еве зошто Станија се’ уште не влегла во „Задруга 4“ иако има потпишан договор: „Фуфки“ од Кристијан? (ФОТО)

Еве зошто Станија се’ уште не влегла во „Задруга 4“ иако има потпишан договор: „Фуфки“ од Кристијан? (ФОТО)

Станија Добројевиќ никако да се појави пред портата на имотот во Шимановци и да влезе во новата сезона на реалното шоу „Задруга 4“.

Откако започна реалното шоу, Кристијан не престана да ја прозива својата поранешна девојка со најгрди зборови ставајќи ја во најлош контекст, а Станија само повремено одговараше на неговите провокаци.

„Како и да е, капката што ја прелеа чашата беше јавната закана по живот која Кристијан и ја испрати на  на Станија. Не и беше сеедно кога Кристијан пред милионскиот ТВ аудиториум порача дека ќе ја убие ако некогаш повторно го спомене неговото семејство. Таа поднесе кривична пријава против него, бидејќи се плаши дека може да ги исполни своите закани “, вели извор близок до старлетата и додава:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by It’s me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

„Иако неодамна требаше да им се приклучи на задругите во Шимановци, таа сепак побара од продукцијата да и го одложи влезот бидејќи сè уште не се чувствува безбедно. Потпиша договор со нив и е свесна дека ќе мора да ја исполни својата обврска.

Сите ја уверуваат дека ништо не може да и се случи во реалното шоу, особено затоа што за продукцијата безбедноста на учесниците е на прво место, но Станија сè уште не е подготвена да се соочи со Кристијан. Но, кога тоа ќе се случи, на публиката нема да и биде ускратено вистинското шоу“ – констатира изворот!

Останати вести од Радио Милева