Радио Милева
не ја следи на настапи

Eве зошто Богдан не ја следи Цеца на нејзините настапи: „Не ја мешам емотивната врска со работата“

Eве зошто Богдан не ја следи Цеца на нејзините настапи: „Не ја мешам емотивната врска со работата“

Пејачката Цеца Ражнатовиќ пред некој ден одржа концерт во Црна Гора.

На настапот таа пристигна без нејзината посилна половина, односно без нејзиното момче Богдан Срејовиќ.

Ова не е првпат, Богдан да не се појавува на настапите на Цеца, а Ражнатовиќ сега откри зошто тоа е така.

„Зошто мора да оди со мене на настапи? Секој си ја работи својата работа, не ја мешам приватната и емотивна врска во професијата“, изјави пејачката.

Нејзиниот син Вељко неодамна изјави дека заедно со неговата сопруга Богдана работат на второ дете, сега пејачката ја прокоментира ова изјава на синот.

„Не мислите дека дежурам во нивната спална собра покрај нив“, се пошегува пејачката.

фото: принтскрин/ата имагес

Останати вести од Радио Милева