Радио Милева
Познато маало

Еве кои познати ќе им бидат први соседи на Бојана Родиќ и Мирко Шијан во луксузниот стан од 250 илјади евра

Еве кои познати ќе им бидат први соседи на Бојана Родиќ и Мирко Шијан во луксузниот стан од 250 илјади евра
фото:инстаграм/принтскрин

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ, Бојана Родиќ е бремена, а според медиумите, синот на пејачката Гоца Божиновска ќе добие мираз во луксузен станбен комплекс во Нов Белград.

Имено, како што пишува српски Телеграф, семејството на Бојана Родиќ планира да искешира околу 250.000 евра за имот во кој двајцата ќе се вселат со дете, а додека не се роди бебето, парот ќе биде на релација Тител-Суржин.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic)

Имено, идните родители ќе имаат познати за нивни први соседи, како што се Новак Ѓоковиќ, Саша Ковачевиќ, Милица Тодоровиќ, Марија Шерифовиќ …

Младите се уште не се огласиле за да потврдат или демантираат дека тоа ќе биде миразот на младата невеста Родиќ.

Останати вести од Радио Милева