Радио Милева

Еве како изгледа вонбрачната ќерка на Драган Којиќ Кеба која не сака да го запознае (фото)

Еве како изгледа вонбрачната ќерка на Драган Којиќ Кеба која не сака да го запознае (фото)
фото: инстаграм/драганкојиќкеба

Пејачот Драган Којиќ Кеба со години живее во хармоничен брак со сопругата Оља, во кој ги доби синот Игор и ќерката Наташа. Додека Игор и Наташа и се познати на јавноста, малкумина знаат дека пејачот има друга ќерка што ја доби со текстописецот Љиљана Јевремовиќ.

Љиљана еднаш во една прилика јавно проговори за сè, и истакна дека Ина не сака да се сретне со нејзиниот татко.

– Никој никогаш не го принидуваше да се однесува така, а сега тој и да сака, Ина се цени себе си и веќе е доцна за него со неа. Таа рече дека ќе му се јави само ако умре, за да не излезе толку сурова. Се надевам дека нема да се обиде да му прости, бидејќи навистина го избришавме и многу убаво си поминавме и ќе остане без него … Само малку облак за родендени и Нова Година, но тоа поминува брзо – изјави еднаш Љиљана за „Блиц“.

фото: Принтскрин/фејсбук

Дека Ина не го сака таткото во својот живот, покажува и објавата на нејзината мајка jиjана на нејзиниот Фејсбук профил, која ја објави пред две години:

– Мојот херој, не го сака татквото презиме или валкана слава, не го сака богатство на татко си, горда и храбра девојка која издржа многу неправди, ги исфрли од грб и продолжува понатаму – напиша Љиљана во описот на фотографијата на нејзината ќерка на споменатата социјална мрежа.

Останати вести од Радио Милева