Радио Милева
Се крие од медиумите

Еве како изгледа синот на Драгана Мирковиќ- Марко никој не го видел со години (фото)

Еве како изгледа синот на Драгана Мирковиќ- Марко никој не го видел со години (фото)

Драгана Мирковиќ ретко зборува за своите деца Марко и Мануела, бидејќи ја почитува нивната одлука да не се појавуваат во медиумите.

Со оглед на тоа што ниту ќерката на пејачката, ниту нејзиниот син не се занимаваат со јавни работи, јавноста отсекогаш ја заинтригирала професијата на децата на познатата пејачка која ужива во богатство.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by V̶E̶N̶O̶M̶ (@marko.vnm)

Таа воопшто не зборувала за нивните планови и живот, сè до еден момент кога открила со кое хоби се занимава Марко.
Пред две години, синот на Драгана присуствуваше на хуманитарен настан, автомобилска трка што се одржа на патеката Хокенхајм во Германија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by V̶E̶N̶O̶M̶ (@marko.vnm)

Сепак, пејачката додаде дека не би сакала Марко да стане професионален возач и дека се надева дека се ќе остане на ниво на хоби.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by V̶E̶N̶O̶M̶ (@marko.vnm)

Имено, синот на пејачката никогаш не сме го виделе без маска, освен кога бил мал. Марко не сака да се експонира во јавност, носрпски Ало.рс направил мало истражување и го пронашол неговиот Инстаграм профил. Тој е брутален фраер.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева