Радио Милева
се надева дека врската ќе пропадне

Еве како Бредли Купер реагирал за врската меѓу Ирина Шајк и Канје Вест

Еве како Бредли Купер реагирал за врската меѓу Ирина Шајк и Канје Вест
фото: профимедиа

Веста дека Ирина Шајк е во врска со Канје Вест ја изненади јавноста, но никој не е толку шокиран како поранешното момче на руската манекенка и татко на нејзината ќерка, Бредли Купер.

Веќе не е тајна дека Бредли и Ирина се во врска. Парот беше уловен на романтичка прошетка во Прованса. Таму заминале да за го прослават роденденот на Канје, а потоа се вратиле во Америка.

фото: профимедиа

Како што пишуваат странските медиуми, поранешното момче на Ирина со кое беше во врска четири години и имаат ќерка, Бредли Купер не е воодушевен од вестите.

„Станува збор за тоа како таа врска ќе се одржи на нивната ќерка Леа. Бредли е заштитнички настроен кога станува збор за нивната ќерка“, вели извор.

Соговорникот тврди дека Купер „се надева дека врската ќе им пропадне“.

фото: профимедиа

Бредли Купер и Ирина Шајк во 2019 година ја раскинаа својата четиригодишна врска и имаат заедничко старателство над нивната ќерка.

Останати вести од Радио Милева