Радио Милева

Еве како Ана одговори за аферата на Дарко со учесничка од „Парови“

Еве како Ана одговори за аферата на Дарко со учесничка од „Парови“

Новата наводна афера на Дарко Лазиќ со учесничка од „Парови“, Марија Маливук, ја потресе јавноста. Иако Ана јавно не се огласи, таа објави фотографија, а многумина мислат дека тоа е нејзиниот одговор.

Пејачката објави фотографија во фустан со весели бои, а се гледа дека е расположена и насмеана. Додека некои и порачуваат дека никогаш не изгледала подобро, други велат дека насмевката е нејзин одговор на аферата дека сопругот и бил во врска со усченичка на реално шоу.

 

Candy crush ????

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevic85) on

Останати вести од Радио Милева