Радио Милева
преку трње до среќа

Еве каде заврши црвената роза што Станија ја доби за денот на вљубените! (ФОТО)

Еве каде заврши црвената роза што Станија ја доби за денот на вљубените! (ФОТО)

Станија за денот на вљубените доби цвет на подарок, па се сликаше и на својот Инстаграм профил ја објави жешката фотографија со која и го најви празникот на љубовта и виното.

За Свети Валентин, старлетата доби на подарок црвана роза… па најпрвин ја пикна в уста!
Ама знаете ли каде заврши црвениот свежо расцветан цвет? Не? Епа Станија се потруди и тоа да ви го открие. Ваше е само внимателно да ја погледнете фотографијата… И да им се препуштите на своите мечти за да го разоткриете крајот.

Но, не се секерајте… Патот до среќата колку и да бил трнлив, денот на вљубените на старлетата сигурно и завршил со „хепи енд“!

Останати вести од Радио Милева