Радио Милева
од студио на забава

Еве каде замина Тања Савиќ откако ја напушти емисијата „Амиџи шоу“ поради Јована Јеремиќ (видео)

Еве каде замина Тања Савиќ откако ја напушти емисијата „Амиџи шоу“ поради Јована Јеремиќ (видео)

Пејачката Тања Савиќ неодамна ја напушти емисијата „Амиџи шоу“ во која гостуваше заедно со водителката Јована Јеремиќ.

Екипата на „Папарацо лов“ ја следеше Тања по излегувањето од студиото. Имено, откако ја напуштила емисијата, пејачката заминала во еден кинески ресторан каде што се нашла со своите пријателки.

По вечерата, пејачката заедно со нејзиниот брат си заминала во домот во Смедерево.

За потсетување, гости во емисијата беа Тања Савиќ, Ивица Дачиќ, Јована Јеремиќ и Бранимир Несторовиќ . Во еден момент додека Јована одговараше на прашање, Тања стана и си замина велејќи дека мора во тоалет, а потоа не се ни врати.

-Ма како да ми биде жал, се спасив. Не сакам повеќе да коментирам, изјави Савиќ по повод заминувањето од „Амиџи шоу“.

фото: принтскрин/папарацо лов/јутуб

Останати вести од Радио Милева