Радио Милева

Еве ја и „Истанбулската невеста“ во бикини на плажа: Мајката природа била дарежлива за нејзината убавина(фото)

Еве ја и „Истанбулската невеста“ во бикини на плажа: Мајката природа била дарежлива за нејзината убавина(фото)
фото:асли енвер/инстаграм/принтскрин

Турската актерка Асли Енвер или кај нас периодов актуелна по улогата на Суреја во „Истанбулската невеста“, замина на одмор пред да започне со снимање на новите епизоди од серијата на која сега работи, „Babil“.

Таа одмора во друштво на пријатели во рурална средина каде нема многу феквенција на луѓе.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Asli Enver (@aslienver) on

Убавата Асли објави фотографии од своето летно уживање, а фановите кои ги има 6 милиони на Инсатграм и поласкаа дека е прекрасна, а мајката природа не се штедела за нејзината убавина.

Останати вести од Радио Милева