Радио Милева
од мото писта на насловница

Од мото GP убавица, до лице од „секси дуплерица“: Голата Ева Падлок по еротска долна облека од бисери и тантела, која едвај ја сокрива нејзината интима (ФОТО)

Од мото GP убавица, до лице од „секси дуплерица“: Голата Ева Падлок по еротска долна облека од бисери и тантела, која едвај ја сокрива нејзината интима (ФОТО)

Ева Падлок сега е професионална манекенка, иако првично се занимавала со уредување на ентериер, а нејзиниот сексапил веќе долго време ја оддалечува од овој бизнис.

Оваа згодна бринета многумина за прв пат ја забележаа на Мото ГП трките, каде се појави како една од оние убавици кои им ги држат чадорите на мотоциклистичките ѕвезди пред стартот на трката…

…За потоа Ева да заврши на насловната страница на познатиот „Sports Illustrated“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock)

;

Оваа секси Шпанка, со неодоливи облини, „ФХМ“ ја прогласи за „девојка чиј Инстаграм мора да се разгледува додека сте сами“, а новата серија фотографии ја оправдува таа реченица.

Ева го заврте кон објективот „задникот со совршени пропорции“ во танга и остави без зборови повеќе од 1.500.000 фанови!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock)


Повеќето од нив од посилниот пол кои останаа  “со падната вилица“ од глетката што им ја приреди расната мото убавица.

Можете само да  замислите, колку од нив нејзината Инстаграм страница, ја гледале сами?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock)

Особено најновата објава на Ева, која продолжува безмилосно да си игра со возбудата на нејините следбеници. Убавицата и овој пат е многу оскудно облечена во еротска  долна облека, провидно секси боди од бисери и тантела која едвај ја сокрива нејзината интима, во која таа се фотографила за уште една ултрапровокативна фотосесија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock)

Фото: Инстаграм принтскрин/evapadlock

 

Останати вести од Радио Милева