Радио Милева
Жешка

Ева Лонгорија на 46 години ги покажа своите секси облини разголена во црвено бикини (фото)

Ева Лонгорија на 46 години ги покажа своите секси облини разголена во црвено бикини (фото)
фото:профимедиа

Актерката Ева Лонгорија обожава топло време, а сега покажа и како изгледа во костим за капење.
Таа неодамна се пофали и со своето згодно тело во бикини и уште еднаш докажа дека иако стана мајка во петтата животна деценија, сепак успеа да се врати во форма.

фото:профимедиа

„Дури 20 години подоцна, таа знаеше дека црвената боја е нејзината“, напиша Ева Лонгорија за новата фотографија во црвено бикини, но и со постара фотографија во тесен фустан без прерамки од снимањето на популарната серија „Очајни домаќинки“ каде ја играше Габриела Солиз.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Ева одбра асиметричен костим и го постави горниот дел на едното рамо украсен со златен круг кој им ласка на женските гради и го спои со долен дел во иста боја.

Останати вести од Радио Милева