Радио Милева

Ешли Грејм со влажна маичка и голи гради… Плус сајз промоција! (ВИДЕО)

Ешли Грејм со влажна маичка и голи гради… Плус сајз промоција! (ВИДЕО)

Ешли Грејм, најпознатиот светски  плус-сајз модел и манекенка, повторно ги фрли мажите во транс.Имено, таа отиде во спортскиот магазин “Sports Illustrated” и ѝ покажа какви екстра атрибути поседува.

Кога еден од помошниците ја полева со кофа вода, под нејзината влажна бела маичка јасно се открија нејзините раскошни гради.

Како сето тоа изгледаше, погледнете на следнава видеоснимка:

Но, тоа не е сè. На Ешли и беше многу забавно додека се снимаше, па таа дури почна и да тверкува. Кога „замеша“ со нејзиниот огромен задник, сите на плажата „одлепија“.

 

Останати вести од Радио Милева