Радио Милева

Eрупција на страсти: Најжежок с*кс на Луна и Марко во „Задруга“ (видео)

Eрупција на страсти: Најжежок с*кс на Луна и Марко во „Задруга“ (видео)
фото: Принтскрин/јутуб

Најпознатиот пар во „Задруга 4“, Луна Ѓогани и Марко Миљковиќ неодамна повторно ја обновија својата врска.

Оттогаш не се разделуваат. Иако Луна изјави дека не може да води љубов поради својата болест, речиси секоја вечер има сексуални односи со Марко.

фото: принтскрин

Така беше и овојпат кога им се препуштија на страстите. Со јорган ги покрија главите и се фрлија на жестока акција.

Меѓутоа, нивното водење на љубов во еден момент го прекина Бранислав Радониќ Брендон, а како изгледаше тоа погледнете во видеото подолу.

Останати вести од Радио Милева