Радио Милева
во ријалити зад затворени врати

Еротскиот танц на Станија само по долна облека пред камерите во „Задруга“: Вака „меша“ старлетата (ВИДЕО)

Еротскиот танц на Станија само по долна облека пред камерите во „Задруга“: Вака „меша“ старлетата (ВИДЕО)

Станија Добројевиќ уште еднаш имаше еден од нејзините познати настапи пред огледало за време на будењето на реалното шоу „Задруга 5“.

Предизвикувачката розова комбинација во која спиеше старлетата ја разбранува имагинацијата.

Добројевиќ уште еднаш покажа дека вежбањето и се исплати, што може да се види со извајаниот струк и стомачните мускули.

Да потсетиме, пред да влезе во новата сезона на „Задруга“, Станија повторно подлегна на естетски зафати, а многумина веруваат дека овој пат претерала, и дека е целосно изобличена. Како што шпекулираа некои медиуми, старлетата дала 13.000 евра за своето телесно „репарирање“.

„Ремонтирана“ или не, сепак едно е сигурно: Станија изгледа феноменално, а нејзиниот жежок еротски танц по долна облека, многумина ќе ги „заскокотка“…

Впрочем, како и оној неодамнешниот во дворот на имотот во Шимановци, од кој ќе ве полазат морници… на задоволство.

А вие самите одлучите во кое од овие две изданија повеќе ви се допаѓа како меша Станија!

Фото: Инстаграм принтскрин/stanijadobrojevic

 

Останати вести од Радио Милева