Радио Милева
стар перверзник

Ера Ојданиќ полуде од прашањето на водителот па се соблече по гаќи среде емисија! (ВИДЕО)

Ера Ојданиќ полуде од прашањето на водителот па се соблече по гаќи среде емисија! (ВИДЕО)

Српскиот фолк пејач Ера Ојданиќ направи хаос на снимањето на емисијата „Прес претрес“, по што беше исфрлен.

Имено, водителот на шоуто, Синиша Медиќ, побара од Ера да објасни зошто го нарекуваат „стар перверзник“, по што пејачот полуде.

„Дали ти ме повика за да правите мајмун од мене?“ – праша Ера видливо вознемирен. Водителот продолжи со незгодните прашања за тоа зошто се соблекувал и дека тоа не го личи, на што Ера експлодираше.

Пејачот стана и почна да се соблекува, по што остана по долна облека, а водителот го запре снимањето, а наскоро и чуварите дојдоа и побараа од Ера да го напушти студиото.

Погледнете како  изгледаше оваа драма во видеото во продолжение:

Останати вести од Радио Милева