Радио Милева
фризура за 10-ка

Емина Јаховиќ има нова фризура, како ви се допаѓа во вакво издание? (фото)

Емина Јаховиќ има нова фризура, како ви се допаѓа во вакво издание? (фото)

Емина Јаховиќ важи за жена која има стил, стас, изглед, па и имиџ.  Сепак, таа одвреме – навреме знае да направи промени.

Овојпат, пејачката ја скрати својата кратка коса и предизвика лавина од коментари.

Нејзините следбеници не престануваат новиот изглед на Емина.

Боб фризурата која со години важи за еден од најпопуларните трендови одлично и стои на пејачката. Предност на ова фризура е што може да се носи на разни начини, па Емина секогаш се појавува со нова, атрактивна фризура.

фото: Принтскрин/инстаграм/емина јаховиќ

Останати вести од Радио Милева