Радио Милева
домашна егзотика зачинета со еротика

Емилија е секси и во бањата: Бугарската пејачка гола во запенета када со шампањско (ФОТО)

Емилија е секси и во бањата: Бугарската пејачка гола во запенета када со шампањско (ФОТО)

Бугарската пејачка Емилија која неодамна доби непростоен предлог или поточно покана да присуствува на една секс забава, продолжува на јавноста да и го покажува својот прекрасен дом.

Овој пат пејачката им дозволи на обожавателите да ѕирнат на светото место – бањата, која ја дели со сопругот и децата. Бројни витражи насликани на прозорците внесуваат дискретна светлина во просторијата, во која централното место завзема огромната када. А во неа голата Емилија запенета со чаша шампањско в рака и сад со јаготкии  за да се освежи, разгали и опушти.

Посебен акцент пејачката става на меките крпи, на кои е извезено нејзиното име.

Но и покрај нагласената еротика, Емилија никогаш вулгарно не ја истакнала својата голотија, па фотографиите од бањата ги откриваат само нејзините рамена.

Останатото останува во доменот на машката фантазија и мечтите на нејзините обожаватели и секако, желбите и можностите на нејзиниот партнер, а и на неа самата, што се’ можат да направат во бањата!

Извор: Hotnews.bg

Фото: Инстаграм принтскрин/emilia.online

Останати вести од Радио Милева