Радио Милева

Емили Ратајковски со нови провокативни фотографии: Сексапил кој остава без здив!

Емили Ратајковски со нови провокативни фотографии: Сексапил кој остава без здив!

Американскиот модел Емили Ратајковски го запали интернетот со нови фотографии на Инстаграм.
Моделот само за дваесет часа, собра 1.6 милиони лајкови.

Ви препорачуваме да погледнете.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Останати вести од Радио Милева