Радио Милева

Емили Ратајковски откри зошто на свадбата не носела бела венчаница!

Емили Ратајковски откри зошто на свадбата не носела бела венчаница!

Кога станува збор за Емили Ратајковски може од неа се да очекуваме. Во февруари оваа година сите ги изненади веста дека познатата убавица стапна на лудиот камен со Сабастијан Бер – Меклауд.

Нејзините фанови беа уште повеќе изненадени затоа што таа не носела и бела венчаница.

2.23.18

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

-Никогаш немав желба да се венчам во бел фустан. Зошто? Затоа што јас не сум “чиста“жена. Јас сум жена со силен карактер, со многу искуство и сексипил, а белата боја не ја доживувам на начин на кој треба. Едноставно не се гледам во тоа. Кога требаше да се мажам размислував за црвено одело, за да на крајот се одлучам за жолта боја. И не погрешив – вели Емили.

?

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Останати вести од Радио Милева