Радио Милева
разголена на разладување

Ема Радујко – топлес во танга: Атрактивната инфлуенсерка и пејачка го покажа сиот свој телесен дар на плажа во Кипар (ФОТО)

Ема Радујко – топлес во танга: Атрактивната инфлуенсерка и пејачка го покажа сиот свој телесен дар на плажа во Кипар (ФОТО)

Атрактивната инфлуенсерка и пејачка Ема Радујко не порестанува да објавува скокотливи фотографии, на кои ги споделува своите бујни атрибути. Летото е одлична прилика да се прикачи уште понекоја провокативна поза на социјалните мрежи, на кои Ема без дилема, ама и без грам срам го истакнува она што е најистакнато на телото кај оваа рускоса убавица: Бујните гради и заоблената, извајана задница.

Така беше и овој пат додека атрактивната пејачка уживаше на одморот на Кипар. Во едноделен танга костим за капење Ема најпрвин влегла до глуждови во едно базенче направено од природата, чисто онака само за да ја проба температурата на водата.

Бидејќи сакала да си седне во неа, претходно морала да се увери дали е доволно топла, за при влажниот контакт да не и настине уринарниот тракт…

И додека така се разладува во вода, таа позирала за своите фанови на социјалните мрежи.И тоа онака предизвикувачки и секси во јоргован костимот за капење во кој тангата на рускосата убавица, длабоко потонала во големата, разголена  заоблена задница.

И така разладена, плиткото решила да го замени со подлабокото, откако претходно го заменила и костимот за капење. Од едноделен со колорит на јоргован во танга бикини – мастило боја.

И тоа од нив само долниот дел, односно гаќичките, зашто другото не и ени потребно додека топлес се сонча и ужива испружена на душекот во големиот морски вир.

А не го покрила горниот дел на телото дури ни додека нурка или оточно низ маската за нуркање љубопитно го истражува дното.

Фото: Инстаграм/emaradujko

Останати вести од Радио Милева