Радио Милева
Како од модно списание

Елена Петреска никогаш посекси: Суптилно покриена со мантил, а голите нозе ја брануваат фантазијата (фото)

Елена Петреска никогаш посекси: Суптилно покриена со мантил, а голите нозе ја брануваат фантазијата (фото)
фото:елена петреска/инстаграм/принтскрин

Ако судиме според она што го објавува на социјалните мрежи, пејачката Елена Петреска периодов е посветена на модата и убавината повеќе од кога било.

Фотосесиите и станаа секојдневен начин на живот, баш како оној на моделите.

Освен фотографиите кои ги прави во домашен амбиент за своја душа, таа почна се почесто да изработува и професионални фотосесии на кои изгледа модерно, префинето, женствено, провокативно, секси…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Petreska (@elena__petreska)

Описот на фотографиите секогаш е поткрепен со некое нејзино видување на модата и облеката, но и за производите за убавина кои и помагаат во секојдневната нега на кожата, телото, одржувањето на имунитетот и здравјето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Petreska (@elena__petreska)

Меѓу најновите фотографии се најдоа такви каде изгледа како модел од модно списание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Petreska (@elena__petreska)

На себе има фенси мантил со кој суптилно е покриена, но се гледаат голите нозе кои ја брануваат фантазијата.

Очигледно е дека ова ја исполнува и ја прави среќна, а тоа е евидентно од приложеното.

фото:инстаграм/елена петреска/амел амед

Останати вести од Радио Милева