Радио Милева
жешки кадри

Елена Китиќ ужива на море – пејачката не пресанува да ја воодушевува јавноста (фото)

Елена Китиќ ужива на море – пејачката не пресанува да ја воодушевува јавноста  (фото)

Елена Китиќ важи за една од најзгодните млади пејачки на српската јавна сцена, а тоа го докажа и со новото жешко видео на  Инстаграм.

Како го поминува времето, редовно ги известува своите следбеници преку социјалните мрежи, а со новата објава ги запрепасти сите.

Имено, Елена времето го поминува на крстарење, а жешките кадри од бродот на кои во преден план се нејзините гради и задникот, ги сподели со сите.

Младата пејачка  која моментално ужива на море, беше снимена во костим за капење  а во таа прилика го покажа и своето г*зе.

Според сите проценки, младата ѕвезда го живее животот од соништата, а покрај тоа таа  има многу автентичен стил на облекување, па затоа е пример за денешните млади генерации кои ја гледаат како „модна икона“.

Нејзината последна објава го привлече вниманието на сите следбеници и фанови, а може да се забележи дека следеа само позитивни коментари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by elena (@elenakitic)

Инаку, пејачката последниве денови беше мета на жестоки коментари бидејќи наводно го изневерувала Фран Пујас додека бил во реалното шоу со поранешното момче на нејзината најдобра пријателка Леа, Михаил Микс Вујиќ.

Фото;Принтскрин/elenakitic

Останати вести од Радио Милева