Радио Милева
Грми на сите страни

Елена Китиќ брутално секси: Ќерката на Миле Китиќ во црна латекс-кожа и синџири ги запали социјалните мрежи (ФОТО+ ВИДЕО)

Елена Китиќ брутално секси: Ќерката на Миле Китиќ во црна латекс-кожа и синџири ги запали социјалните мрежи (ФОТО+ ВИДЕО)

Ќерката на поп-пејачката двојка Миле Китиќ и Марта Савиќ, младата музичка ѕвезда Елена Китиќ со својата најнова објава предизвика бурни реакции на социјалните мрежи.

Наследничката на Миле и Марта позираше во досега невидено издание.

А покрај специфичната шминка и сините леќи, јавноста ја заинтригира и нејзината комбинација на облека.

Елена позираше во црн кожен костим со синџири, а на нозете имаше црни чизми. За потребите на фотографирањето направила различни пози, а судејќи по реакциите, никој не останал рамнодушен.

@kiticcelenaa photoshooting ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥 #elenakitic #elena #fyp #foryoupage ♬ Praise God – Kanye West

Фото:Принтскрин/Инстаграм/elenakitic/blairlea

Останати вести од Радио Милева