Радио Милева
наградена и наострена...

Електра Елит прво му дојде во спалната по „награда“, а потоа во кујната покажа како ќе мине нејзиниот сопруг ако ја изневери: Ем „онаден“, ем „кастриран“? (ВИДЕО)

Електра Елит прво му дојде во спалната по „награда“, а потоа во кујната покажа како ќе мине нејзиниот сопруг ако ја изневери: Ем „онаден“, ем „кастриран“? (ВИДЕО)

Електра Елит го отвори својот профил на Тик Ток за сите свои следбеници на кој секој ден прикачува интересни видеа, кои ги снима со својот тазе сопруг.

Трансродовата пејачка ужива во љубовта со својот сопруг Ненад Вујановиќ, а во слободното време заедно прават видеоснимки за бројните следбеници на социјалните мрежи.

Овој пат нејзиниотклип од креветот во спалната соба ја „збудале“ толпата, па истиот се’ споделува со молскавична брзина!

„Дојдов по наградата…“ – му влеи Електра додека го јавнува до половина голиот маж, а како тоа изгледа и за што се работи, можете да видите и самите…

Веднаш потоа „биполарната“ пејачка споделила снимка и од кујата. На неа Електра со голем кујнски нож ја сече тортата која е во облик на огромен машки полов орган, отсекувајќи го во корен и при тоа испраќајќи јасна и гласна порака:

„Вака ќе помине мој Ненад ако ме изневери“!

Па сега ти Ненаде види со кого спиеш… Покрај тоа што може  да биде „онаден“, лесно може да биде и „кастриран“!

Фото: Инстаграм принтскрин/electra.elite

Останати вести од Радио Милева