Радио Милева

Ексклузивно папарацо: Семејството Живојиновиќ и Пријовиќ се собраа ден пред свадбата- зетот најзамислен

Ексклузивно папарацо: Семејството Живојиновиќ и Пријовиќ се собраа ден пред свадбата- зетот најзамислен
фото:Зоран Илиќ/рас србија

Семејството Живојиновиќ и Пријовиќ се сретнаа во салата каде утре(четврток) ќе се случи големата венчавка и свадбена прослава на пејачката Александра Пријовиќ и спортскиот менаџер Филип Живојиновиќ.

Тие ги прават последните планови седнати заедно на маса.

Папараците не ги оставаат раат, па постојано ги следат и се околу нив.

Зетот изгледа доста замислено, невестата со цигара во уста, додека свекрвата дојде последна.

Еве какви беа кога ги „уловија“ папараците од српскиот портал Блиц.рс

фото:Зоран Илиќ/рас србија

Останати вести од Радио Милева