Радио Милева
Провокативно

Екс-сопругата на Аца Лукас ја покажа тетоважата на интимно место која ѕирка од долното бикини (фото)

Екс-сопругата на Аца Лукас ја покажа тетоважата на интимно место која ѕирка од долното бикини (фото)

Соња Вуксановиќ, поранешната сопруга на фолкерот Ацa Лукас, не се двоуми да ја покаже тетоважа на интимниот дел од телото.

Таа позираше во костим за капење, а на нејзиното завидно тело може да се забележи провокативна тетоважа која „извира“ од долното бикини.

Соња често гордо го истакнува своето тело кое на 45 години изгледа фантастично, а коментарите под секоја нејзина разголена фотографија се главно позитивни.

Да потсетиме, Соња Вуксановиќ и Аца Лукас беа во брак 9 години, а Соња на пејачот му ја подари ќерката Викторија.

фото:Инстаграм/ Соња Вуксановиќ

Останати вести од Радио Милева