Радио Милева
големи промени

Едноставно, без многу помпа и луксуз: Анастасија го прослави својот роденден како никогаш досега, а вака ја изненади Немања (фото)

Едноставно, без многу помпа и луксуз: Анастасија го прослави својот роденден како никогаш досега, а вака ја изненади Немања (фото)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ вчера го прославува својот 25 роденден.

Нејзиното момче Немања Гудељ со кого ќе се венча во јули месец и приреди изненадување во нивниот дом во Севиља.

Дневната соба беше украсена со многу балони, а на масата имаше и роденденска торта, додека на една од фотографиите Анастасија во раката држи плишани мечиња.

Бремената Анастасија блеска на овој ден, а таа е во четвртиот месец од бременоста ,објави неодамна парот, но потврди и гордата идна баба, Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Она што може да се забележи е дека го нема гламурот и помпата која Анастасија ја живееше во Србија кај мама Цеца.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева