Радио Милева
ја избриша, но беше доцна

Една фотографија од Селена Гомез беше доволна за да ја направат зависник од наркотици (фото)

Една фотографија од Селена Гомез беше доволна за да ја направат зависник од наркотици (фото)

Поранешната девојка на Џастин Бибер, пејачката Селена Гомез, објави фотографија на која многумина се сомневаат дека е кокаин во позадина, по што контроверзната фотографија беше отстранета од нејзиниот профил „со брзина на светлината“.

Селена Гомез е една од познатите личности кои присуствуваа на концертот на музичката сензација Бијонсе. Поранешната тинејџерска ѕвезда е во Париз, а непосредно пред концертот објави фотографија од бекстејџ која предизвика вистинска бура на социјалните мрежи.

Имено, на спорната фотографија Гомез позирала со својата пријателка, но она за што денес сите зборуваат е сцената на масата зад нив, за која многумина се сомневаат дека е кокаин.

Коментарите набрзо почнаа да се редат, а фотографијата беше отстранета од профилите на социјалните мрежи на Селена „со брзина на светлината“.

Иако можеби станува збор за нешто сосема друго,осудата веднаш беше изнесена.

Останати вести од Радио Милева