Радио Милева
Неверојатна промена

Ѕвездата на Гранд ослабе неверојатни 92 килограми, па се пофали со линијата во костим за капење (фото)

Ѕвездата на Гранд ослабе неверојатни 92 килограми, па се пофали со линијата во костим за капење (фото)

Пејачката на „Ѕвезда Гранда“ Крстиња Тодоровиќ ја доведе линијата до совршенство, а сега покажа со што располага.

Кристиња ослабела 92 килограми по операцијата за намалување на желудникот, а после тоа била оперирана за отстранување на вишокот кожа.

Крстиња сега на својот Инстаграм профил објави фотографии во костим за капење и покажа како изгледа откако неодамна беше подложена на операција за отстранување на вишокот кожа.

Пејачката носеше едноделен костим за капење кој дополнително ги истакна нејзините облини. Бујните гради беа во преден план, но и тесната половина.

Да потсетиме, Крстиња ослабе 92 килограми по операцијата за намалување на стомакот, а откако отиде да го отстрани вишокот кожа, јавноста ја слушна веста дека пејачката е разведена. Инаку, и Крстиња призна дека сега сака да вградува и силикони.

фото:Инстаграм

Останати вести од Радио Милева