Радио Милева
горда мама

Џулија Робертс скржаво го чуваше овој момент цели 18 години: Славната актерка пушти срце на овој голем ден (фото)

Џулија Робертс скржаво го чуваше овој момент цели 18 години: Славната актерка пушти срце на овој голем ден (фото)

Познатата актерка Џулија Робертс од 2002-ра година е во брак со Даниел Модер, со кој има три деца, синовите Хенри и Финеj и ќерката Хејзел.

Хејзел и Финеj се близнаци, кои сега го прославија својот 18-ти роденден.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts)

Нивната мајка се огласи на Инстаграм и сподели досега невидена фотографија од близнаците од времето кога тие беа бебиња.

Таа само го ставила бројот 18 во описот и додала: „Ве сакам“.

Еве како изгледаат наследниците на славната холивудска дива:

фото:Инстаграм

Останати вести од Радио Милева