Радио Милева
принова

Џорџ и Амал Клуни повторно чекаат близнаци?

Џорџ и Амал Клуни повторно чекаат близнаци?

По четири години од раѓањето на близнаците, Џорџ и Амал Клуни очекуваат бебе, пишуваат странските медиуми.

Амал и Џорџ ги имаат четиригодишните близнаци Ела и Александра, а сега повторно ќе станат родители.

Медиумите шпекулираат дека парот повторно очекува близнаци. Амал е во првите тримесечие од бременоста, а луѓето велат дека наскоро ќе го покаже трудничкиот стомак.

„Им соопштија на пријателите на вечера“, вели извор близок на парот.

Среќната двојка им кажала на пријателите дека на 4 јули ќе организира интимна вечера на која ќе ги соопштаат убавите вести. Вечерата била организирана во ресторанот “Il Gatto Nero”

фото: профимедиа/принтскрин/амал клуни

Останати вести од Радио Милева