Радио Милева
луксуз на сите страни

Ѕирнете во домот во кој ќе живее бебето на Бојана Родиќ и Мирко Шијан (фото)

Ѕирнете во домот во кој ќе живее бебето на Бојана Родиќ и Мирко Шијан (фото)
фото: инстаграм/бојана родиќ

Бојана Родиќ и Мирко Шијан на лето ќе станат родители. Кога ќе пристигне приновата тие ќе започнат заеднички живот во домот на пејачката Гоца Божиновска, мајката на Мирко.

Бојана од Тител се пресели во големата куќа во Сурчин која многумина ја сметаат за една од најлуксузните населби.

фото: инстаграм/гоца божиновска

Имотот на Божиновска е заграден со големи ѕидови, има безбедносни камери кои снимаат што се случува на имотот, а внатре во куќата има и базен.

фото: Инстаграм/ гоца божиновска

Гоца во оваа вила се всели кога се омажи за Зоран Шијан кој беше убиен во центарот на Белград пред 22 години.

фото: инстаграм/гоца божиновска

Во домот преовладува детали во златни бои, а мебелот е во барок стил и донесен од Америка. Имотот поседува и кошаркарски терен, но и возен парк.

Инаку, Мирко и Бојана очекуваат синче.

Останати вести од Радио Милева