Радио Милева

Џенифер Лопез во танга костим за капење го напрчи знадникот од 27 милиони долари (фото)

Џенифер Лопез во танга костим за капење го напрчи знадникот од 27 милиони долари (фото)
фото:инстаграм/џенифер лопез

Џенифер Лопез во своите педесетти години важи за една од најжешките пејачки, и во што и да се појави, мами воздишки.

За среќа на целата планета, летото сè уште трае, па бомбастичната Џеј Ло се соблече во костим за капење и ги распамети обожавателите по којзнае кој пат.

Задникот на секс-бомба вреди, односно е осигуран на 27 милиони долари и со години владее опсесија за него, на мажите пак, скоро и да не им досади.

фото:инстаграм/џенифер лопез

Убавата Џеј Ло овој пат ја истакна своја бујна задница во поза од која го напрчи задникот и ги испружи витките нозе. Фотографијата за брзо време „собра“ близу 2 милиони лајкови.

Очигледно Џенифер ужива на јахта и се опушта во во глетката, а во коментарот што го остави пишува „Јас сакам лето“, истакнувајќи дека фотографијата е спомен од месец јули годинава.

Останати вести од Радио Милева