Радио Милева
празник за очи

Џенифер Лопез ги шокираше гостите откако изведе мини стриптиз на детски роденден (ФОТО)

Џенифер Лопез ги шокираше гостите откако изведе мини стриптиз на детски роденден (ФОТО)

Латино дивата Џенифер Лопез има 50 години, но нејзините помлади колешки и останатите жени и завидуваат на нејзиниот изглед.

Лопез редовно оди во теретана, особено откако е во врска со свршеникот Алекс Родригез, пензиониран бејзбол играч, со кого започна  уште повеќе да се грижи за соодветната исхрана и редовно да тренира.


Свесна за својот изглед, пејачката неретко сака да го покаже своето тело, но прославата на 12-тиот роденден на ќерката на Алекс од првиот брак, Ема, не беше баш згодна прилика, особено не и додека нејзината мајка беше меѓу гостите.


Поточно, во еден момент  на Џеј Ло и станало многу жешко, па решила да ја соблече својата бела ролка и да остане само во проѕирен беж градник од тантела.

Потоа, таа малку почна и да си го поднаместува, со што приреди вистински мини стриптиз спектакл, „празник за очи“ за собраните гости на детскиот роденден.

 

Останати вести од Радио Милева