Вистаграм

Џемпери што ќе бидат во мода оваа есен

Џемпери што ќе бидат во мода оваа есен

Џемперите што ќе бидат во мода оваа есен се секакви, само не монотони. Еве што ќе носиме оваа сезона!

Контраст

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ediit Store (@ediitstore)

Подолги и потопли

Необични

Џемпери со јаки

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JB Elliot (@shopjbelliot)

Џемпери со патент

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Be_beauty👑🎀🛍 (@bebeautyy8)

Џемпери со пруги

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Cool Hour (@thecoolhour)

извор: кафепауза.мк