Радио Милева

Џејла Рамовиќ го промени имиџот – еве како изгледа сега (фото)

Џејла Рамовиќ го промени имиџот – еве како изгледа сега (фото)
фото: Инстаграм

Џејла Рамовиќ претходната година под менторство на Марија Шерифовиќ успеа да ја однесе победата во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Таа ја освои публиката со својот глас, но и со својата едноставност и скромност.

Џејла на социјалните мрежи се пофали дека го променила својот имиџ.

Изгледа карантинот и самоизолација влијаеле и на неа, па како и повеќето нејзини колешки таа се фрли на разубавување.

Имено, Џејла посети фризерски салон и се одлучи да направи шишки.

фото: Инстаграм

Како ви се допаѓа со новата фризура?

Останати вести од Радио Милева